تاریخ : 1391/11/30 | 23:45 | نویسنده : خیام
برای فردای خود نقشه بکشید ، فکر کنید و آماده شوید اما نگذارید بدگمانی در شما راه یابد.

شاید بارها و بارها این سخن تکراری رو شنیدین که غم را غنیمت بدان و خسته شدید از این حرفا اما بهتره این مطلب رو مطالعه کنید.
قبل از هر کاری مثلا  تعیین هدف و برنامه ریزی و  انجام کارهای بیشتر برای رسیدن به موفقیت اولین گام این است که شما بپذیرید توجه به ناکامی های گذشته و نگاه به آینده مبهم هیچ سودی برای شما نخواهد داشت بلکه توجه به فعالیتهای که امروز باید انجام بدیم به خودی خود اینده مبهمرا کنار زده و به موفقیت خواهید رسید.

شخصیت های بزرگی بودن که با کنار زدن گذشته و نگران نشدن در مورد آینده به موفقیت های زیادی رسیدن و به قول خودمون موفق شدن ، اما این ها چه کردند ما هم همین کار رو انجام بدیم ، اگر دقت کرده باشین شما هم مثل من همیشه به مسائلی که اتفاق افتاده و تمام شده فکر میکنید و میگید اگه اینجوری یا اونجوری میشد بهتر بود و از اینجور حرفها که هیچ چیز رو تغییر نمیده ، پس چرا یکبار هم که شده دست از این کار بر نمیداریم ،شاید نتیجه دیگری داد.

کسی موفق هست که از گذشته درس گرفته و مقدمات آینده رو اماده کرده اما هرگز نگران انجام نشدن آن نمیشن . اگرم اون چیزی که فکر میکردن نشد ، بررسی میکنن ببینن دلیلش چی بوده و در کار و دفعات بعدی از اون نتیجه بهتری میگیرن.

اگر تصورات مشکلات آینده و ناراحتی های ناشی از ناکامی های آن به مسائل امروز و جاری اضافه شود و همچنین اگر شکستهای گذشته را نیز براین مجموعه بیفزائیم قادر نخواهیم بود بر این کوه عظیم دشواری غلبه کنیم ، چون هیچکس هر چقدر هم که نیرومند باشد نمیتواند در برابر چنین هیولای ویران کننده ای مقاومت کند.
در مجموع توجه به ناکامی های گذشته و تصور آینده مبهم راه را برای بهره گیری امروز غیر قابل عبور میکند.

من این مطلب رو نوشتم و کنار آئینه ام چسبوندم


{ تا قبل وقوع یک اتفاق در موردش نگران نشو! }

{اگر قرار است کاری را امروز انجام دهی حتما انجام بده }

یعنی چی : منظور این است که امروز رو با نگران شدن  اینکه هفته دیگه مثلا امتحان یا یک سخنرانی دارم  که خرابش نکنم از دست ندم و بجای این کار یکم درس یا در مورد مطلب سخنرانی مطالعه کنم .

سعی میکنم در مورد این بحث مطلب بیشتری بزارم اما فکر کردم که بهتره مطلب کوتاه و مفید باشه تا اینکه  کلی مطلب بزارم .

موفق باشید.طبقه بندی: خوشبختی، روش های موفق ها،
برچسب ها: نگرانی، موفقیت، دم را غنیمت بدان، امروز، موفق ها، راز های موفقیت، روشهای پولدار شدن،

  • پی دی با
  • پرشین بلاگ
  • ضایعات
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic